Nahrávací studio "Golden Apple"


Nabídka služeb:

  • záznam instrumentálních a pěveckých výkonů, jejich editace a finálních mix + mastering
  • samostatný mastering již hotových zvukových záznamů a mixů
  • výroba reklamních spotů zvukových i obrazových
  • restaurování starších nahrávek, jejich vyčištění a úprava
  • hudební produkce včetně komponování vlastní hudební tvorby
  • poradenské služby v oblastech hudební tvorby, práce v nahrávacím studiu, hudební produkci a       
  • managementu
Nahrávací studio

Vybavení nahrávacího studia:

Základem je počítač APPLE iMac i7 27" - 3.5Ghz, 16GRAM, 3TB, zvuková karta R.M.E. Fireface 800 rozšířená přes Adat 8-kanálovým mikrofonním preampem R.M.E. OctaMic II. Najednou tak můžu nahrávat až 18 vstupů. Mým miláčkem je analogový lampový preamp Universal Audio6176, který obsahuje dva procesory - preamp 610B a leveler 1176LN. Nahrávám přes něj zejména vokály nebo basu. Na monitoring používám Central Station od firmy Presonus. Poslechové monitory mám Genelec 1031A a Yamaha HS 5. Mikrofonů mám celou řadu - AKG , Rode, Neumann, Audio - Technica, Shure atd. Co se softwaru týče, na záznam a editaci používám CubasePro 10.5, Studio One 5 a Logic Audio PRO,virtuální nástroje Native Instrument Komplete 10 a SampleTank 3 od IK Multimedia a skvělé plug-inyUAD -2 Satellite QUAD, které dodají nahrávce úžasný analogový zvuk. Vše řízeno DAW kontrolerem Presonus FaderPort 16 s motorizovanými fadery.

  Pokud chci nahrávat v terénu, používám digitální mix PresonusStudioLive 16.4.2 spolu s Apple Macbookem. Jako záznamový software pak Presonus Capture.

  Klávesové nástroje: Korg Kronos 2, Korg Kronos 2 88, Korg Grandstage, Yamaha CP 88, Yamaha DX7, Roland Di, Roland System 8, Nord C1

Pavel Březina

Zpěvák, hráč na klávesové nástroje, hudební skladatel, textař a producent Pavel Březina je uměleckým vedoucím kapely Showband. Má na svém kontě spolupráci s mnoha českými i zahraničními interprety.

Kontakty

Pavel Březina
Stará Cesta 659
763 14 Zlín
info@pavelbrezina.com
tel.: +420 604 121 845

Sledujte moje sociální sítě

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image